O mnie

Ada Śledziewska, dietetyk sportowy, dietetyk online

Cześć! Nazywam się Ada i jestem dyplomowanym dietetykiem.


Pomagam poprawić sposób żywienia osobom aktywnym fizycznie. Uwielbiam pracować zarówno z osobami zdeterminowanymi, trenującymi już od dłuższego czasu, jak i z osobami dopiero rozpoczynającymi swoją przygodę treningowo - żywieniową. 

Jestem również trenerem personalnym i instruktorem fitness, a także osobą aktywną fizycznie - od dzieciństwa eksperymentowałam z różnymi formami aktywności, by ostatecznie zakochać się w pole dance i pozostać wierną tej dyscyplinie już 6 lat. Dzięki temu doskonale wiem jak ważne jest odpowiednie żywienie osoby trenującej i rozumiem problemy z tym związane - pomogę Ci poprawić sylwetkę, osiągnąć lepsze efekty sportowe, zyskać więcej energii, pozbyć się problemów żołądkowo - jelitowych lub zaplanować dietę tak, aby była szybka i łatwa w przygotowaniu. Pomogę Ci dostosować dietę do Twojego trybu życia i planu treningowego.

Wiem, że w dobrym planie żywieniowym jest miejsce na wszystko, w odpowiednich ilościach. Uwzględnię w Twoim jadłospisie wszystkie mniej lub bardziej dziwne upodobania. Postaram się skomponować dietę tak, aby Twoje ulubione produkty nie znalazły się na liście rzeczy zakazanych, a jednocześnie dieta była zbilansowana i dostarczała wszystkich niezbędnych składników.


Jeśli potrzebujesz wsparcia i planu działania, napisz do mnie - chętnie pomogę rozwiązać Twoje problemy związane z żywieniem i osiągnąć lepsze efekty sportowo - sylwetkowe.

 

Formularz kontaktowy

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich administratorem będzie Ada Śledziewska. Szczegóły w polityce prywatności.

Dziękujemy za przesłanie!